Tipy na filmy, které najdete zdarma na Youtube

Filmy jsou na Youtube zcela legálně, takže se na ně můžete bez obav podívat. Nepřibývají na něj zrovna ve velkém množství, ale určitě si všichni vyberou. Najdete tu novější formu, staré české klasiky i pohádky pro děti. Podívejme se na tipy, které byste rozhodně neměli minout.

Bastardi (2010)

Film z režie Tomáše Magnuska, který si zahrál ve filmu ústřední roli učitele Majera, který přišel o milovanou sestru za tragických okolností poté, co byla znásilněna a uškrcena. I když všichni vědí, že pachatelé byli tři žáci 7. třídy zvláštní školy, díky vlivu otce jednoho z nich je někdo neodsoudil. Proto se Majer rozhodne nastoupit na onu školu jako učitel a vzít spravedlnost do vlastních rukou. I když film obsahuje i vtipné scény, je smutnou ukázkou toho, že dobro vždy nemůže zvítězit. Film se dočkal dalších třech pokračování.

youtube

Bezva ženská na krku (2016)

Česká komedie, kdy se v hlavních rolích představí Ondřej Vetchý a Petra Hřebíčková. Děj pojednává o mladé ženě v domácnosti Elišce, která je v spokojeném manželství, kde ji ke štěstí chybí jen dítě. Záhy na to jí manžel sdělí, že bude otcem. A matkou bude jeho zdravotní sestra. Eliška se spontánně rozhodne odstěhovat se na malou vesničku, oprášit svůj učitelský diplom a začít učit na základní škole. Bohužel je kvůli provozním důvodům ubytována u nerudného hrobníka Božíčka, který rozhodně není rád, že má ve svém domě ženskou. A zvlášť takovou, která miluje slušné vychování a čistotu.

youtube

Kajínek (2010)

Režisér Petr Jákl vytvořil celovečerní film pojednávající o neznámějším vězni Jiřím Kajínkovi, který je v současné době propuštěn na svobodu. V roli Kájínka se představil Konstantin Lavroněnko. Film rekonstruuje události dne, kdy se stali osudné vraždy podnikatele a jeho osobního strážce, za které byl Jiří Kajínek odsouzen k doživotí. Jeho představitel i režisér, se oba s Kajínkem setkali a děj filmu s ním hojně diskutovali.

Pokud byste si chtěli filmy stáhnout, abyste se na ně mohli podívat i online, můžete využít Youtube video downloader. Nezapomeňte však, že takové filmy pak můžete využívat jen pro své účely. Rozhodně byste je neměli šířit dále na internetu.