Nový plot

Když jsem si kupovala starý https://www.top09.cz/regiony/praha/volby/volby-do-psp-cr-2017/knizka-co-neni-pro-stary-23203.html dům na vesnici na hypotéku, tak jsem věděla, že to bude stát ještě hodně peněz. Protože ten starý dům a možná spíše statek, byl docela hodně rozbouraný a byl taky v žalostném stavu. Alespoň jsem ho koupila za malé peníze, tak jsem si řekla, že když do toho vložím peníze, tak bude vypadat k světu. Navíc moje kamarádka řekla, že mi s tím pomůže její přítel a její brácha. A můj brácha taky. Takže jsem měla už hned tři šikovné pomocníky, za což jsem byla taky velmi ráda. Taky jsem přemýšlela, jaký si dám plot na zahradu. Byl tam sice starý plot, který ale byl snad už asi sto let starý.

Betonový plot je krásný.

Byly to takové ty klasické plotové laťky, které jistě znáte z každé vesnice, když ještě byly dřívější obyvatelé. Myslím si, že takový plot vydrží opravdu dlouho, i když tedy ty jsou docela tenké, tak jde vidět, že to velmi kvalitní dřevo. A i když je to dřevo už hodně měkké, tak ho využiji samozřejmě na zátop. V dnešní době je elektřina velmi drahá, takže těma dřevěnýma laťkama budu taky topit. A kamarádčin bratr mi řekl, že jako plot si mám dát betonový.

Někdy to chce nový plot.

A protože bydlím v Praze, tak jsem se rozhodla pro jednu firmu, která dělá betonové ploty z Prahy. Firmu jsem dostala doporučenou od kamarádčina bratra, protože on tam kdysi pracoval. Potom odešel kvůli tomu, že nebyl spokojený s penězi. Tak jsem ráda, že mi její bratr doporučil betonové ploty z Prahy, protože je to alespoň kousek od mého domova. Ani jsem nevěděla, že betonové ploty se dají koupit v Praze, a navíc ještě kousek od mého bydliště. Tak jsem neváhala a ihned je jsem si domluvila nezávaznou schůzku s manažerem. Byla jsem ráda, že z firmy betonové ploty z Prahy mi vyšli vstříc a všechno mi taky dovezli za poloviční cenu. Nemám totiž auto, tak nevím, jak bych ty betonové ploty k sobě dostala. Jsem ráda, že všechno dopadlo skvěle a já mám opravdu krásnou zahradu s betonovými ploty z Prahy.

Doporučené články