Jídlo do vaší firmy

Hledáte pro zaměstnance vaší firmy kvalitní a chutné stravování?
Spokojený zaměstnanec podává lepší pracovní výkony, to je známý fakt. I proto řada zaměstnavatelů nabízí svým zaměstnancům firemní benefity. Jedním z nejoblíbenějších benefitů je stravování ve firmě. Většina firem dává stravenky a nebo zřizuje pro své zaměstnance firemní jídelnu přímo na pracovišti. Pokud chcete svým zaměstnancům zajistit firemní stravování, jste na správné adrese.

vydávání jídel

Co vám můžeme nabídnout?
Pokud máte prostory, kde by se dalo provozovat stravování pro zaměstnance, od zásobování jídelny našimi produkty už vás téměř nic nedělí. Rádi pro vás připravíme firemní stravování Praha, které obsahuje možnost kantýny a jídelny. Jídla připravujeme samozřejmě vždy jen z čerstvých a kvalitních surovin, jejichž čerstvost je u nás zaručená. Běžné připravujeme hotová jídla, minutky, obložené talíře a polévky. Navíc připravujeme talíř plný ovoce. K pití podáváme džusy. To vše mohou využívat i vaši zaměstnanci. Je potom už jen na vás, zda budete ceny jídel dotovat, v jaké výši a nebo zda budete proplácet celou výši ceny.

Jídlem neplýtváme – a proto dáváme na talíř porce velké podle přání strávníků. Ceny potom už nijak nenavyšujeme.

raut s jídlem

To není vše. Většina firem pro své zaměstnance pravidelně pořádá například výroční oslavy, nebo vánoční večírky. I k těmto příležitostem vám připravíme kompletní catering podle vašich představ. Může obsahovat teplou i studenou kuchyni, teplé i studené nápoje a polévky. Záleží jen na vás, co budete chtít. Garantujeme vám, že s kvalitou a chutí našich jídel budete všichni spokojeni. Naše jídla jsou chutná, a díky výběru z několika jídel si na své přijde každý. Vychutnat si u nás může jídla bezmasá i pokrmy s masem, sladká jídla i klasiky. Pokud uvažujete o firemním stravování, jsme skvělá volba.

Doporučené články