Počítač na učení

Máte taky doma počítač? Pokud ano, tak už máte jistě asi nějaký nový. Protože já jsem měla dlouhých sedm let jenom jeden druh počítače, který by opravdu tak zastaralý, že jeho načítání trvalo opravdu hodně dlouho. Jistě si taky vybavujete takový ten velký šedý počítač, který vážil opravdu hodně kilo. Taky to bylo jako krabice, takže to zabíralo také opravdu hodně místa. Nejhorší na tom bylo, že právě tyto staré velké počítače byly opravdu neforemné a strašně široké. Takže pokud byste měli nějaký klasický školní stůl anebo obyčejný psací stůl, tak si myslím, že polovina vašeho psacího stolu byla zabraná počítačem.

Už mám kvalitní počítač.

Mně se tohle sice nelíbilo, ale spokojila jsem se i s málo místem, protože jsem si přála mít počítač. A tak mi moji rodiče vyhověli. Byla jsem opravdu nadšená, když mi rodiče řekli, že když se budu skvělý učit, že mi pořídí opravdu nový počítač. Byla jsem opravdu nadšená. Řekněte mi, kdo by nebyl nadšený, kdyby měl někdo nový počítač? Rodiče mi ho pořídili, že jsem se skvěle učila a já jsem byla nadšená. Samozřejmě, když jsem zjistila, jaké skvělé vymoženosti a schopnosti má nový počítač, takže jsem se tam ani nechtěla učit a dělat nějaké školení referáty.

Na PC jsme se učila.

Ihned jsem si tam založila různé sociální sítě a taky jsem tam hrála hry, které mě opravdu hodně bavily. A také jsme se tam s mou nejlepší kamarádkou udělaly nějakou takovou virtuální místnost, kde jsme si psaly tajné věci. Jistě víte, co to všechno znamená, protože v dnešní době má opravdu mnoho lidí takovou tajnou internetovou místnost, kdy si říkají různé vtipy anebo srandy nebo se tajně na něčem domlouvají. A myslím si, že v dnešní době má již každý počítač doma. A pokud ne, tak alespoň třeba notebook nebo tablet. Já třeba jsme se celých šest let na počítači učila a taky jsem dodělala dvě školy, které jsme si přála. 

Doporučené články