Oblečení pro vaše drobečky

Oblečení pro miminka je základním vybavením, které pro něj zkrátka mít musíte. Miminka nemají termoregulaci a snadno se nachladí. Proto věnujte zvýšenou pozornost oblečení, které připravujete do novorozenecké výbavičky. Dbejte zejména na dobu, kdy se vám miminko narodí. Je důležité ročnímu období přizpůsobit i šatník, na což mnoho lidí překvapivě zapomíná.

holčičí souprava

U nás najdete všechno
Hledáte kojenecké soupravičky Kojeneckeobleceni, které se hodí i na odjezd z porodnice? Pak jste u nás správně, a najdete všechno oblečení, které by se vám mohlo hodit. Soupravičky máme pro chlapečky i pro holčičky, a najdeme i nějaké kousky v neutrální barvě. Soupravičky zpravidla obsahují body, tepláčky, čepičku a případně kabátek. Soupraviček máme několik druhů, a máme je od dvou dílů až po šest dílů.

Pro miminka jen to nejlepší
Protože mají miminka velmi citlivou kůži, není dobré je oblékat do oblečení, které nemá cedulku s materiálem. Budete asi překvapeni, ale takového oblečení dostávají nastávající rodiče opravdu hodně. Nejlepší materiál pro novorozenecké oblečení je 100% bavlna a bambus. Proto se vždy podívejte na to, z čeho je oblečení pro vše nejmenší vyrobeno. Předejdete tak nejen ekzémům, ale i poškrábání. Den nic horšího, než miminko s poraněnou kůží, to byste se opravdu moc nevyspali.

oblečení pro miminko

Veselé potisky pro nejmenší
Móda existuje dokonce i pro malá miminka. Velmi často se oblékají do roztomilých oblečků s dětskými motivy. I vaše dítě může vypadat ještě víc roztomile. Jen k tomu potřebujete vhodné oblečení. U nás máme velikosti od 50 pod 104, a oblečete u nás i starší sourozence.
Kromě oblečení u nás máme i doplňkový sortiment v podobě plenkových dortů, dárkových poukazů nebo třeba zimní bryndáky. Pro vaše děti máme ohledně oblečení všechno. Najděte zde výbavu pro vaše miminko, nebo si u nás vyberte dárek pro vaše blízké, kteří čekají miminko.

Doporučené články