Pro pivo už nemusíte

Mít tak možnost, jak si doma načepovat pivo…
Touto myšlenkou se zabývala nejeden milovník piva. Spousta lidí chodí na pivo do restaurace nebo do hospody, protože čerstvě načepovanému pivu se zkrátka lahváč nemůže nikdy vyrovnat. Kdo by si rád nedal večer sklenici krásně oroseného piva? Je všeobecně známo, že jsme národ pivařů, a v objemu vypitého piva patříme pravidelně k celosvětové špičce. Jenže pivo v hospodách neustále zdražuje, a taky si leckdy svého zrzka nevychutnáte v klidu.

výčep piva

Je tu ale snadné řešení, a tím je domácí pípa. Dnes si můžete koupit svou vlastní soukromou domácí pípu na jedno, či více piv. U nás najdete velkou nabídku výčepů, píp, kohoutů, chlazení, výrobníků sody, armatur a mnoho dalšího. Naše nabídka uspokojí nejen milovníky piva, ale i gastro podniky. Výrobky z našeho e-shopu vyhledávají nejen jednotlivci, ale i celé provozy.

Už nikam nemusíte
Rádi chodíte na pivo, ale ne vždycky se vám chce? Právě tento problém vyřeší váš domácí výčep. Můžete si ho postavit kamkoliv, a některé kousky mají kolečka pro snadnější manipulaci. Díky tomu jej snadno převezete i ven. Vyberte i nás svůj vlastní výčep, který budete mít kdykoliv k dispozici, a nebudete muset chodit do hospody, když zrovna budete mít chuť, ale nebudete chtít nikam chodit. Dopřávejte si čepovaná piva v pohodlí a klidu svého domova.

čepování piva

Vaše setkávání s rodinou a přáteli a rodinné oslavy budou zase o něco lepší. Nebudete muset řešit lahve ani plechovky, jednoduše si koupíte bečku, a je to. Odpadne vám hromada starostí, a oslavu si užijete naplno. Jen si to představte – budete se skvěle bavit, vychutnávat si čerstvé pivo, které si sami načepujete, mít vlastní výčep má nespočet výhod, a my vám zaručujeme, že pokud si ho u nás vyberete, budete nadšeni ze snadné obsluhy i kvality jednotlivých výčepních zařízení.

Doporučené články