Dieta pro nás

Zkoušeli jste někdy zhubnout? Pokud ano, tak asi víte, že to může být opravdu někdy složité. A opravdu je mnoho lidí, kteří chtějí zhubnout, ale nejde jim to. Takoví lidé můžou mít třeba zdravotní problém, že jim nejde nic shodit. Protože každý člověk chce jíst málo a zhubnout, když má nějaké to kilo navíc. Samozřejmě, že se ale taky ukážu jedinci, kterým to úplně jedno. Mám jednu kamarádku, která má padesát kilo navíc, a ještě je o dvě hlavy menší než já, takže vypadá opravdu hodně obézní. Ale ona to o sobě ví a taky to o sobě říká. Ona se za to možná trochu stydí, protože nikdy nechce jít se mnou na bazén. Ale nejvíce mě vadí, že s tím opravdu nechce nic dělat. Ona furt stále na svou váhu nadává, mrzí ji to a štve, ale opravdu nic nedělá. Zkoušela jsem jí poradit výživového poradce. Jenomže to ona nechce. Zkoušela jsem jí taky vysvětlit výhody sacharidové diety.

Jezte hodně ovoce a zeleniny.

Sacharidová dieta spočívá v tom, že vynecháte hlavně cukry jako například těstoviny anebo i rýži. A vám se to možná zdá takové divné, že se při dietě vynechávají těstoviny. Jenže mají opravdu hodně sacharidů. A je jasné, že při jakékoliv dietě se musíme vynechávat ponejvíce tučná smažená a sladká jídla. Takže pokud držíte nějakou sacharidovou dietu anebo jinou dietu, tak se vyhněte různé čokoládě nebo bonbonům či nanukům.

Ale občas můžete taky zhřešit.

To nám opravdu nepomůže. A pokud to zhubnutí myslíte vážně, doporučuji opravdu výživového poradce a taky nějakou permanentku do posilovny. Protože pokud budete mít permanentku do posilovny, tak vás to donutí chodit cvičit pravidelně. Při hubnutí mám totiž pomáhá dobře taky cvičení. Protože jistě víte, že bez pohybu prostě nic nejde. navíc pravidelným pohybem si prodlužujete živit. Naše srdce někdy potřebuje dostat zabrat ve formě intenzívního kardii, třeba běhu na pásu nebo v přírodě, nejraději tedy běhám v lese. Tak co, zkusíte sacharidovou dietu Goodly?

Doporučené články