Pouzdra na mobil Huawei ve formě knížky se vyrábí z eko-kůže

Máte spadeno na knížkové pouzdro na mobilní telefon? Pak byste měli vědět, že tyto výrobky patří k nejoblíbenějším a k nejprodávanějším ve své kategorii.

Pouzdra vynikají krásnými barvami

O praktičnosti pouzder na Huawei, zhotovených ve formě knížky neboli flipu, připomínající kapesní diář, asi málokdo pochybuje. Přední klopa se otevírá jako knížka a mobil držíte v ruce podobným způsobem, jako kdybyste listovali ve své oblíbené poezii. Pouzdro je velmi příjemné na dotek a nenechá vás na pochybách, že máte v ruce atraktivní model, i když jej pořídíte jen za pár stovek.

mobil na stole

Podstatou krásy těchto obalů jsou však zejména barvy. Na ty výrobci hodně sází, protože si uvědomují, že mohou oslovit velmi široké spektrum klientely, počínaje dětmi a konče seniory. Svět barev vás pak může oslovit i v souvislosti s možností mít mobil s sebou při slavnostních příležitostech v ruce, využívat jej např. pro natáčení videa či fotografování, a zároveň bude barva obalu krásně ladit k vašemu oblečení nebo k obuvi.

mobil v ruce

Proč se nevyrábí pouzdra z PVC

Když jsme se tu zmínili o obuvi, knížková pouzdra s některými modely bot mají mnoho společného, a sice vyrábí se ze stejného materiálu. Jedná se o tzv. eko-kůži, což je polyuretan, shodný typ plastu např. pro kvalitní zdravotní matrace.

Eko-kůže vyniká jednou zvláštností mezi plasty, a sice je dokonale prodyšná. Právě proto se hodí jak pro mobilní telefon, protože se uvnitř nehromadí a nesráží vlhkost, tak i pro usně a stélky bot. Kdybyste totiž vyrobili obal na mobil a boty z PVC, které je naprosto neprodyšné, byla by to katastrofa pro mobil a mohlo by to ohrozit i vaši bezpečnou chůzi. Umíte si představit chodit celý den v botách, které udržují na ploskách chodidel váš pot, čímž by se prostor mezi nohou a obuví měnil v mělký bazének? Chůze by vůbec nebyla bezpečná.

Doporučené články