Do Chorvatska do vlastního

Přemýšlíte o ubytování u vody? Třeba u přehrady? Nebo u řeky? A což rovnou u moře? Že by to bylo pěkné, ale neskutečné? Ba ne. Je to jednoduché a místo chaty u Vltavy si prostě koupíte apartmán na Jadranu. Dokonce naprosto nový apartmán. Apartmány jsou ve výstavbě, která se rychlým tempem blíží do finále a část apartmánů je již prodaná. Nemovitosti na prodej v Chorvatsku jsou tu právě pro vás. Je třeba se ohledně této neopakovatelné možnosti rychle rozmyslet a jednat, abyste si vybrali přesně takový apartmán, který vám bude vyhovovat dříve, než bude většina už rozprodaná. Díky tomu, že výstavba ještě není ukončená, můžete zasáhnout do konečné podoby svými požadavky. Po dokončení si celý apartmán vybavíte už přesně podle vašeho vkusu a potřeb.

na jadranu

Není to prostě krásná představa? Jezdit k moři do vlastního. To je přeci jasná volba. Už nikdy více nekonečné vybírání z nabídek. Prostě vždy do svého. Skvělé. Všechny vaše věci už na vás budou čekat, nic se nemusí stále převážet. U moře ve svém klidně celý měsíc, dva, nebo i většinu roku.

A kde můžete uskutečnit svůj sen o vlastním letním bytě? Je to přímo v Dalmácii, nazývané také perlou chorvatského pobřeží. Díky našim českým krajanům bude koupě jednoduchou záležitostí. Se vším vám pomohou, poradí a vše zprostředkují.

na jadranu

V dalmatském Žaboriči jsou ve výstavbě apartmánové domy ve druhé řadě od moře. Naprosto úžasná poloha, pouhých 60 m od pláže. Buď prostorný apartmán v patře s terasou s výhledem na moře, nebo v přízemí se zahradou. Vše moderní, nové. Naprostá letní idyla a pohoda. Pochopitelně i další roční období mají co nabídnout. Na jaře příjemné teploty a ideální čas k výletům, turistice a na cykloturistiku a na podzim třeba windsurfing? Prostě je správný čas projít si možnosti nabídky a vybrat ten správný apartmán pro vás. Čeká na vás čisté moře, krásné pláže, restaurace plné místních pochoutek a přívětiví obyvatelé.

Doporučené články