Umění na počítači

V dnešní době už má opravdu každý počítač. A abych se přiznala, tak já osobně si nedokážu představit život, že bych neměla vůbec žádný počítač anebo notebook nebo alespoň telefon. A když to tak vezmu, tak taky mobilní telefon má úplně každý člověk, a to včetně dětí. Já mám syna, kterému je šest let. A nebojím se říct, že jsem ráda, že můj syn umí s počítačem dobře zacházet. Je to opravdu skvělé a jsem na syn velmi hrdá. Můj syn taky umí na počítači stáhnout různé filmy anebo hraje hry. To samé umí taky s mobilem.

Počítač používám denně.

Někdy se setkávám bohužel s případy, kdy mi někdo nadává za to, že nechávám dítěti mobil anebo notebook nebo počítač. Jenomže mi to přijde úplně normální. A nyní si vezměte, že na základní škole se už přece taky učí zacházet děti s počítačem. A to je přece skvělé. Přemýšlejte taky o tom, že v dnešní době opravdu v každém zaměstnání od nás chtějí, aby člověk uměl skvěle anglický jazyk a taky na počítači.

 
Pracuji na home office.
 

A myslím si, že v dnešní době je důležité, aby každý uměl perfektně anglický jazyk a taky uměl na počítači. Hlavně ty základní věci na počítači, jako je psaní anebo stahování různých souborů. Navíc a taky je hodně zaměstnání, které se neobejdou opravdu bez počítače, takže doporučuji, aby opravdu mnoho dětí umělo na počítači co nejdříve. A myslím si, že v dnešní době je to úplný základ. Pamatuji si, jak já jsem skoro jako jediná neuměla zacházet s počítačem, protože jsme ho doma neměli. A ostatní děti ve škole to uměly. Víte, jak mi bylo trapně? Ne, že by ho maminka nechtěla koupit, ona na to spíše neměla peníze, takže my jako děti se sourozenci jsme počítač doma neměly. Je jasném že nám to vadilo a s počítačem a notebook jsme se každý spokojil, až když jsem si každý pořídili svoje a za vlastní ušetřené peníze. A vážili jsme si těchto skvělých věcí více. 

Doporučené články