Proč si objednat KLT plastové přepravky a k čemu jsou dobré?

O firmě Scholler Allibert

Tato společnost je rozšířená celosvětově. Prodává různé plastové produkty s materiály, také přepravuje velké kontejnery, palety, přepravky. Mezi produkty, které naše firma nabízí patří například – stohovatelné přepravky, zasouvací přepravky, skládací malé přepravky, palety, vozíky, regálové přepravky.

K čemu jsou dobré KLT přepravky?

Jaká je historie těchto přepravek?
Název KLT přepravky pochází z německého názvu Kleinladungstrager (malá přepravka)

plastová přepravka na ovoce

Tyto,,bedýnky“ slouží k dopravování a skladování různého zboží. Tyto přepravky jsou vyrobeny z polyetylenu, které jsou odolné vůči různým chemikáliím!! Nicméně ačkoli jsou tyto,,bedýnky“ vyrobené z plastu, je opravdu velice pevný a kvalitní, proto je i možné jednotlivé bedny stavět na sebe. Tyto,,bedýnky“ jsou k prodeji v různých velikostech.
Používají se v automobilovém průmyslu. K prodeji jsou nejen tyto přepravky, ale také plastové přepravní plošinky. které slouží k přepravování ale pouze do 120 kg. My doma tyto přepravky nemáme a nikdy jsem je ani neviděla. Takže nedokážu posoudit, zda jsou tyto přepravky dobré, nebo ne. Ale máme doma plastové přepravky na ovoce, jak jsem již psala v minulém článku a ty mi přijdou opravdu dost dobré a vydrží po docela dlouhou dobu! tyto KLT bedny jsou k prodeji také v různých barvách, jako je – světle modrá, tmavě modrá, žlutá, světle zelená. Na naších internetových stránkách najdete přímo produkty, které vám momentálně můžeme nabídnout a to jsou:

dřevěná přepravka

pevné paletové kontejnery – v zelené, šedé a fialové barvě různých velikostí.
skládací paletové kontejnery – v barvě modro-bílé, černé a šedé.
vozíky – které slouží zejména k přepravě kartonových krabic, nebo plastových přepravek.
skládací plastové přepravky – mezi ně patří právě přepravky na ovoce.

V poslední době nabízíme také kbelíky, ve kterých se přepravují například různé nebezpečné kapaliny.

Doporučené články