Podle čeho se pozná pravá dáma

Žádná dáma se prý neobejde bez kabelky. Bohužel, v dnešní době to tak nějak přestává platit. Pokud se podíváte na ulici, pak vedle těch „kabelkových“ dam uvidíte spoustu „batohových“. Je asi jasné, že pokud se jede na delší výlet, kabelka se stává nepraktickou. Jsou však příležitosti, na kterých se neobejdete bez jednoho doplňku.

kabelky

  • Tím je kabelka, které se pro její velikost říká psaníčko.

Je pravda, že není příliš praktická, protože do ní naskládáte maximálně doklady a nějakou tu drobnou kosmetiku. Ale každý musí uznat, že prostě dokonale oblečené dámě na ples nebo jinou společenskou příležitost dodá patřičný šarm. Musí se ale umět správně vybrat. Podle módních návrhářů a designérů je vytvoření psaníčka https://www.prima-obchod.cz tak trochu výzvou. Na malém formátu se musí vytvořit dokonalý efekt.

Podle kabelky se dá mnoho odhadnout

Všimli jste si někdy, že se právě podle tohoto malého doplňku dá odhadnout povaha majitelky?

  • Jednou z variant je třpytivé elegantní psaníčko, které zaujme na první pohled. Broušené kamínky na přední straně dávají poznat, že nositelkou je sebevědomá a úspěšná žena, která rozhodně nechce sedávat v koutě.
  • Oproti tomu žena (nebo dívka), která zamíří na společenskou událost s růžovou nebo bílou kabelkou, která je zdobená květy z EKO kůže, dává jasně najevo, že je romanticky založená.
    • EKO kůže je v současné době velice využívaným materiálem. Tvoří ho dvě vrstvy syntetických materiálů, které vynikají prodyšností, pevností a neomezenou škálou barev. Další výhodou je i snadná údržba.
  • Naprostou klasikou je černé psaníčko, které má povrchovou úpravu z lesklého laku. Pokud partner také zvolí klasiku a nazuje si lakované společenské boty, pak není co vytknout.

psaníčko

Většina těchto kabelek je doplněna odepínatelným řetízkem. Tím se nabízí několik variant při jejím nošení.

Doporučené články