Budeme se brát, jak to na vědomost dát?

Svatba je krásným začátkem společného manželského vztahu a také mnohdy vyvrcholením zamilovanosti. Jakmile zamilovanost přejde v lásku, utužují se naše společné svazky lásky a vztah chceme zpečetit. Co lepšího vymyslet na zpečetění vztahu než svatbu? Stále se traduje, že se jedná o mimořádný akt, kdy chtějí dát dva lidé světu vědět, že se milují a že si chtějí být oddáni. Zpečetění vztahu se samozřejmě provádí za jistých okolností a tak je potřeba předem všechno náležitě připravit a nic nepodcenit.

Všechno to začíná samozřejmě u výběru barev, stylu a nesmí chybět ani Vaše magické datum, čas a místo. Jakmile si tyto věci srovnáte a budete mít trochu vlastní představu o tom, jak to všechno má vypadat začnete vybírat i oznámení. To by mělo korespondovat s barvou a stylem svatby. Je hezké vybrat si podobný styl jak svatby, tak oznámení, protože tím hned od prvopočátku dáte najevo, v jakém duchu a třeba i v jakých barvách se tento den uskuteční.

svatba

Pro tyto účely slouží svatební oznámení. Co by v něm mělo být napsáno? Samozřejmě to, o koho se vlastně jedná, čili Vaše jména a to obou jak budoucí novomanželky, tak budoucího novomanžela. Dále je vhodné napsat zde místo uskutečnění obřadu, také datum a přesný čas konání obřadu. Srdečné pozvání a básnička nebo ještě lépe citát nejčastěji o lásce. Stále je populární báseň nevynechávat a proto se vkládá hned na úvod nebo klidně i dovnitř do oznámení. Záleží čistě na Vaší představě, zdali i Vy nějaký citát budete chtít.

svatba květiny

Vybírat si můžete z desítek různých možností, jak by mělo celé oznámení vypadat. Někteří zůstanou u klasiky, ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Jiní zvolí eleganci, zlaté písmo nebo krémově zbarvený papír. Někteří chtějí sněhově bílý s vlastní fotografií nebo jenom s jednoduchým potiskem, jiní si vyberou luxusní květinový vzor nebo obrázky srdíček. Barvená stužka, přehyby, moderní potisky, to všechno se nabízí.

K tomu všemu se hodí přidat i kartičky s pozváním ke svatebnímu stolu samozřejmě pro svatebčany jako je nejbližší rodina a příbuzní, se kterými počítáte i na oběd, nebo také kartičky na odpolední párty například pro přátele, kteří nebudou pozváni přímo na obřad, ale až na pozdější dobu.

Doporučené články