O nás

Naši milí zákazníci, rodičové a obdivovatelé našeho psíka Safíka :-),
nyní nás můžete najít v novém "kabátě" a tak bychom se vám rády představily. Jsme dvě maminky našich milovaných dětiček a chceme, aby jejich nožičky byly v pohodlíčku, zdravotně nezávadné botičce, ale také aby byly stylové. Snad se vám dobře zapamatují i naše jména,  jelikož jsou Veronika & Veronika :-) a věříme, že se vám u nás bude líbit. A proč v novém kabátě? No jednoduše proto, že chceme pokračovat v tak hezkém poslání, jako je dělat radost dětičkám i rodičům s pěknými botkami a zároveň vám být ještě blíž než doposud. 

A proto: "Vybírejte botičky, pro kluky i holčičky".. ;-)  Ale kromě botiček u nás naleznete také doplňkové zboží.

 

Mezi botičkami máme například značky: 

FARE
Společnost FARE se zabývá výrobou kvalitní české obuvi a je držitelem řady cen a ocenění za vynikající design, kvalitu i inovaci. Areál firmy je situován v klidném prostředí na okraji města Valašské Klobouky ve Zlínském kraji.

Řekli o sobě: „Pro naše děti chceme to nejlepší a zdravé hbité nožičky jsou základem pro správný vývoj pohybového ústrojí dítěte. Při vývoji botiček tak ve FARE myslíme na vše důležité a vyrábíme boty, které milují malé i velké děti.“

SANTE
Společnost SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997. Je tradičním českým výrobcem kvalitní zdravotní obuvi.

Řekli o sobě: „S obuví Santé dopřejete svým nohám zdraví a výjimečné pohodlí. Boty značky Santé mohou účinně předcházet vzniku deformace klenby a zraněním a poškozením chodidla. Nohy namáháte prakticky neustále po celý život a měli byste jim proto věnovat také nadstandardní péči.“

BOOTS4U
Firma T-Shoes s.r.o. vznikla v roce 2012 původně jako distributor kvalitní dětské usňové obuvi. V roce 2013 firma začala s vývojem a výrobou vlastní certifikované dětské obuvi pod značkami: BOOTS4U a JAS-TEX.

Řekli o sobě: „Kvalitní materiály, dobrá konstrukce obuvi a správný výběr proměřených kopyt pro výrobu naší obuvi zajišťují zdravý vývoj dětské nohy.“

ESSI
Kvalitní česká výroba obuvi značky ESSI. V roce 2013 firma Sázavan Product s.r.o. odkoupila výrobní zařízení a technologii na výrobu dětské obuvi, převzala také část zkušeného pracovního kolektivu a navázala tak na dlouholetou tradici výroby české dětské obuvi ve firmě Sázavan a také na vše pozitivní, co obuv z kolekce „Essi“ nabízí. Odkoupila také značku „Essi“ a všechna práva související s jejím používáním.

PEDDY
Kvalitní česká obuv, která poskytuje bezpečné a pohodlné obutí vašich dětí.

Řekli o sobě: „Navrhovat botu pro nožku, která roste a vyvíjí se, je veliká zodpovědnost, proto vedle opravdu kvalitních materiálů dětské obuvi hraje důležitou roli i anatomická a zdravotní stránka. Nezanedbatelnou součástí obuvi pro děti je i perfektní zpracování a snadné nazouvání – to oceníte zejména u modelů pro malé děti. Samozřejmostí jsou reflexní prvky pro bezpečný pohyb za šera a snížené viditelnosti, modely mají praktické zapínání na suchý zip nebo elastické tkaničky“

KTR
Jedná se o kvalitní, převážně certifikovanou koženou obuv splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost (certifikát Žirafa), na ortopedicky vhodnou konstrukci, na přísné hygienické atesty i na bezpečnost při nošení. KTR jsou boty v klasickém střihu, které výborně sedí dětem s normální a širší nohou.

DEMAR
Společnost Demar byla založena v roce 1978 a z dětské obuvi u nás naleznete pod touto značkou holínky a zimní obuv. Těšit se můžete i na vnitřní vložku ze 100% ovčí vlny, která dětem zajistí příjemné klima v obuvi.

Řekli o sobě: „Nevhodná dětská obuv může zkazit Vašim dětem i ten nejkrásnější den. U dětské obuvi je důležité především pohodlí nohy. Nabídka se skládá z holínek a zimní obuvi. Holínky jsou pro mnohé z nás nepostradatelnou obuví. Když chceme vyrazit do lesa na houby anebo v dešti na zahradu. Děti především ocení široký výběr veselých barev a motivů. Velké množství zimní obuvi je zatepleno pravým beranem. Svršek obuvi ochrání proti promočení a pravá vlna zachovává nohy v teple. Veškerá obuv je lehká a velmi módní, proto se obuv značky demar těší veliké oblibě u dětí. Dlouholetými zkušenostmi firma demar splňuje podmínky i těch nejnáročnějších zákazníků.“

BEFADO
Společnost BEFADO se zabývá výrobou textilní a rekreační obuvi a své výrobky prodává v celé střední Evropě. Obuv Befado je určena jak pro děti tak i pro mladé a dospělé zákazníky. Boty Befado se vyrábí na moderních strojích a používají se na ně nejlepší materiály a nejnovější technologie. Tím může Befado garantovat kvalitu svých výrobků. Boty Befado získaly celou řadu ocenění a významných certifikátů i atestů a to jak od odborníků, tak i od veřejnosti – svých spokojených zákazníků.

LANSON
S
polečnost s ručením omezeným Lanson Praha byla založena koncem roku 1997 jako dceřinná firma švédské akciové společnosti Lanson International. Na český trh dováží kvalitní obuv z mezinárodního trhu. Zároveň vyváží českou obuv do Švédska, USA a na Slovensko. 

SUPER GEAR
Značka obuvi Super Gear je přítomná na evropském trhu od roku 1993. Nabízí široký sortiment kvalitní dětské obuvi za příznivé ceny. Obuv se vyznačuje kvalitním zpracováním při kterém se z větší části používají kožené materiály.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.